Dynamiczne i wszechstronne kombi

Nowy model Swace to stylowe, wszechstronne kombi o atletycznym wyglądzie, oferujące wysoki komfort podróżowania i niskie zużycie paliwa* dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii hybrydowej.


* 4,5 litra/100 km w cyklu mieszanym (WLTP)


CECHY MODELU SWACE

We wnętrzu Swace dominuje filozofia „mniej znaczy więcej”, która łączy intuicyjny i elegancki wystrój wnętrza, zapewniający przestronność, komfort i praktyczność.

Poczucie przestronności w kabinie pasażerskiej Swace podkreśla szeroki kokpit zbudowany z ciągłych linii, które dynamicznie schodzą się w kierunku drzwi. Połączenie miękkich materiałów i chromowanych lub srebrnych elementów w całej kabinie podkreśla wysoką jakość i elegancję wnętrza.

Układ hybrydowy w modelu Swace łączy mocny silnik elektryczny z silnikiem benzynowym o pojemności 1,8-litra, specjalnie zaprojektowanym na potrzeby tego połączenia, gwarantując płynną jazdę z dynamicznym przyspieszaniem połączonym z niskim zużyciem*1 paliwa i emisją CO2*2. Układ hybrydowy napędza Swace za pomocą silnika elektrycznego, silnika spalinowego lub obu jednostek jednocześnie, w zależności od warunków jazdy.


*1 4,5 litra/100 km w cyklu mieszanym (WLTP)

*2 103 g/km w cyklu mieszanym (WLTP)

Wygląd zewnętrzny Swace łączy stateczną i funkcjonalną stylistykę kombi ze sportową estetyką.

Nisko osadzona sylwetka, skondensowane proporcje górnej części nadwozia i poszerzone błotniki zapewniają stabilność na drodze, a dynamiczne, opływowe linie szyb i ramion nadają atletycznej postury.

Kabina pasażerska oferuje wszechstronność, spełniając oczekiwania użytkowników prowadzących aktywny styl życia. Duża odległość (928 mm) pomiędzy przednimi i tylnymi siedziskami zapewnia komfort porównywalny z samochodami z wyższych segmentów. W kabinie pasażerskiej znajdują się wygodne schowki, które zapewniają dużo miejsca na przechowywanie drobnych przedmiotów, takich jak telefony i napoje, w pierwszym i drugim rzędzie.

Przestrzeń bagażowa o pojemności 596 litrów zapewnia sporo miejsca na przedmioty codziennego użytku oraz walizki podróżne o największych rozmiarach. Aby zwiększyć funkcjonalność bagażnika, system podwójnej, składanej podłogi pozwala obniżyć dno bagażnika i skutecznie zwiększyć możliwości ładunkowe. Spód obracanej podłogi jest wykończony specjalnym materiałem antypoślizgowym odpornym za zabrudzenia. Za pomocą specjalnej dźwigni można jednym ruchem złożyć tylne oparcia i rozszerzyć bagażnik o dodatkową płaską przestrzeń. 

Wykorzystując dużą moc silnika elektrycznego i pojemność akumulatora, Swace umożliwia jazdę w trybie EV. W tym trybie pojazd jest napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym zasilanym z akumulatora. Tryb EV może być używany do pokonywania krótkich dystansów bez obaw o hałas czy emisję. Sprawdzi się podczas bezgłośnego i bezemisyjnego przemieszczania po drogach osiedlowych, parkingach lub garażach podziemnych.

Wybór trybów jazdy

Funkcja wyboru trybu jazdy umożliwia kierowcy dostosowanie osiągów pojazdu do warunków jazdy. Swace umożliwia wybór trzech trybów:
NORMAL, ECO i SPORT.

Tryb NORMAL

Tryb NORMAL: zapewnia najlepszy kompromis pomiędzy dynamicznymi osiągami, komfortem jazdy, stabilnością i oszczędnością paliwa. Najlepiej sprawdza się podczas codziennego użytkowania.

Tryb ECO

Tryb ECO: wspomaga przyspieszanie w sposób przyjazny dla środowiska, jednocześnie dbając o jak najniższe zużycie paliwa. Reakcja przepustnicy jest łagodniejsza, a użycie klimatyzacji jest minimalizowane. Ten tryb sprawdzi się najlepiej podczas miejskiej jazdy i częstego hamowania oraz postojów.

Tryb SPORT

Tryb SPORT: zarządza układem hybrydowym pod kątem mocnego i dynamicznego przyspieszania. To odpowiedni tryb dla kierowców poszukujących dynamicznej reakcji na gaz,w szczególności podczas jazdy po krętych drogach.

INTELIGENTNE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

Wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, Swace zapewnia podczas każdej podróży wysoką pewność prowadzenia, a także spokój podróżowania kierowców i pasażerów.

Simple-Intelligent Parking Assist (S-IPA) – Asystent parkowania

S-IPA wspomaga kierowcę podczas wjeżdżania tyłem na miejsce parkingowe, parkowania równoległego lub wyjeżdżania z miejsca parkingowego. Podczas wykonywania manewru automatycznie steruje układem kierowniczym, ostrzegając kierowcę sygnałami dźwiękowymii wizualnymi. System wykorzystuje czujniki ultradźwiękowe do wykrywania przeszkód i umożliwia dokładne parkowanie nawetw ciasnych przestrzeniach.

Pre-Collision System (PCS) – Układ reagowania przedkolizyjnego

System PCS pozwala zapobiegać kolizjom z innymi pojazdami, pieszymi i rowerzystami, monitorując drogę przed pojazdem wykorzystując radar milimetrowy i kamerę monoskopową. W razie potrzeby system może wspomagać hamowanie lub zaaplikować automatyczne hamowanie awaryjne..

Lane Tracing Assist (LTA) - Asystent utrzymania pasa ruchu

Gdy układ LTA wykryje ryzyko niezamierzonego opuszczenia pasa ruchu (na drodze ekspresowej lub oznakowanej drodze publicznej), wspomaga sterowanie w celu utrzymania prawidłowej pozycji na drodze.

Road Sign Assist (RSA) - Układ rozpoznawania znaków drogowych

System korzysta z kamery rozpoznającej znaki drogowe. Po wykryciu znaku wyświetla ikonę na wielofunkcyjnym wyświetlaczu.

Dynamic Radar Cruise Control (DRCC) - Inteligentny tempomat adaptacyjny

DRCC automatycznie utrzymuje odległość od poprzedzającego pojazdu, włączając całkowite zatrzymanie w sytuacji, gdy poprzedzający pojazd zatrzyma się i podąża za nim po ponownym ruszeniu.

Blind Spot Monitor (BSM) - System monitorowania martwego pola w lusterkach

System ostrzega kierowcę o wykryciu pojazdu znajdującego się w martwym polu poza widocznością kierowcy i wyświetla ostrzeżenie na odpowiednim lusterku bocznym.

Rear Cross Traffic Alert (RCTA) - Ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu

RCTA pomaga kierowcy uniknąć kolizji podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc parkingowych o ograniczonej widoczności. Gdy układ wykryje pojazd zbliżający się w martwym punkcie z tyłu, ostrzega kierowcę dźwiękowo i wizualnie i przekazuje informację o położeniu zbliżającego się pojazdu.

eCall

Jeśli pojazd uczestniczył w wypadku drogowym, system eCall automatycznie poinformuje służby ratownicze o zdarzeniu przekazując dokładną lokalizację pojazdu.

Poznaj Suzuki Swace

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą,
odpowie na pytania i przedstawi ofertę na Suzuki Swace.

1
Podaj nam Twoje imię i nazwisko oraz e-mail lub numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym samochodem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.