O firmie

W 1982 roku powstał warsztat samochodowy, który był stopniowo rozbudowywany. Od 1991 roku funkcjonuje jako autoryzowana stacja dealerska prowadzona rodzinnie. Zespół młodych ludzi nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by sprostać coraz wyższym wymaganiom klientów.

Od lipca 2005 jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Suzuki Motor, z czego jesteśmy bardzo dumni. Nowoczesne wyposażenie stacji gwarantuje pełny serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz naprawy blacharsko-lakiernicze (rozliczenia bezgotówkowe) na najwyższym poziomie usług potwierdzone posiadanym przez nas certyfikatem ISO 9001.2000.

Oferujemy samochody nowe produkowane przez Suzuki Motor i używane znajdujące się w naszym komisie, pochodzące głównie od Klientów naszego serwisu. Nasi sprzedawcy pomogą Ci przy wyborze i zakupie nowego samochodu Suzuki, służąc radą i pomocą. Przedstawią pełną ofertę samochodów Suzuki, również w zestawieniach z konkurencją. Pomogą przy wyborze dodatkowego wyposażenia i ubezpieczenia. Przy zakupie samochodu używanego, zapewnimy Ci pełną gwarancję legalności jego pochodzenia oraz pełną i rzetelną informację na temat stanu technicznego i historii obsługi pojazdu.

W naszym sklepie części zamiennych oferujemy naszym Klientom pełny zakres części i akcesoriów do samochodów Suzuki z rynku europejskiego i amerykańskiego. Dobrze przeszkolony personel naszego sklepu, pomoże Ci przy doborze części do twojego samochodu, sprowadzając dla Ciebie nawet nietypowe elementy w jak najkrótszym czasie.