27.02.2024

Polscy pięściarze pokonali reprezentantów Azerbejdżanu

Choć większość obstawiała zwycięstwo pięściarzy Azerbejdżanu, to jednak większość pojedynków wygrali reprezentanci Polski i kolejna gala boksu Suzuki Boxing Night 27th zakończyła się wynikiem 10:8 dla biało-czerwonych.

Największą niespodziankę sprawił Michał Jarliński, który pokonał 2:1 doświadczonego i utytułowanego Kamrana Shakhsuvarliego, zdobywcę medali Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy.

Ciekawie zapowiadał się również pojedynek Kuby Straszewskiego z Seyidem Seyidovem, w którym Azer liczył na rewanż za walkę przegraną z Polakiem podczas ubiegłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Budvie. Podczas gali w Lublinie Straszewski znów okazał się lepszy i pokonał Seyidova 3:0.

Punkty dla reprezentacji Polski zdobyli również Nikolas Pawlik, Jakub Krzpiet i Mukhammadali Romański.

Podsumowując zwycięstwo naszych pięściarzy podczas lubelskiej gali Suzuki Boxing Night należy podkreślić, że trener naszej kadry Grzegorz Proksa postawił na młodych zawodników, którzy zastąpili ścisłą czołówkę naszej kadry przygotowującej się do kwalifikacji olimpijskich.

10.07.2024

Nowy Swift Roadshow w liczbach

30 firm dilerskich, 35 miast, 42 sportowców, 43 pokazy i ponad 1,5 tysiąca gości – oto bilans zakończonego cyklu prezentacji Nowy Swift Roadshow.

Dowiedz się więcej
08.07.2024

Team Suzuki CN Challenge na wyścigu Suzuka 8 Hours – na czas i wytrzymałość z eksperymentalnym eko-paliwem

Ekipa Suzuki Motor Corporation weźmie udział w 8-godzinnym wyścigu endurance, który odbędzie się 19-21 lipca na torze Suzuka w ramach cyklu FIM EWC 2024 (FIM Endurance World Championship).

Dowiedz się więcej
28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej
24.06.2024

Suzuki wprowadza elektroniczną książkę gwarancyjną (e-KG) w aplikacji Moje Suzuki

W przypadku danych związanych z gwarancją liczy się przede wszystkim łatwy dostęp a więc najważniejsza jest wygoda użytkownika. Dlatego od czerwca 2024 w ramach bezpłatnej aplikacji Moje Suzuki uruchomiono nową funkcjonalność tzw. elektronicznej książki gwarancyjnej (e-KG).

Dowiedz się więcej